Sprzedam: Lokal - pozostały

Sprzedam

2 800 000 zł, 3586 m2, Zawiercie


Budynek biurowo-techniczny składający się z segmentu trzykondygnacyjnego, dwóch segmentów dobudowanych z południowej strony oraz półokrągłego segmentu dwukondygnacyjnego od strony północnej. Całość jest podpiwniczona. Komunikację wewnątrz zapewniają 2 klatki schodowe zlokalizowane w zewnętrznych, narożnych, półowalnych elementach budynku.
Budynek nadający się na hotel.

Większość przestrzeni wykorzystywana jest na pomieszczenia biurowe. Ich wielkość waha się od 5 m 2 do 200 m 2 . Na parterze znajduje się duża sala, o powierzchni 100 m 2 wynajmowana przez Pocztę Polską. Obecnie są tam wydawane i przyjmowane przesyłki. Z kolei na 1 piętrze zlokalizowana jest sala po byłej centrali telefonicznej, największe pomieszczenie na terenie obiektu, o powierzchni 200 m 2 .
Pozostały, zewnętrzny teren nieruchomości w większości jest utwardzony i wykorzystywany jako wjazd i parking dla 30 samochodów.

Dojazd i dostęp do nieruchomości odbywa się od strony południowej bezpośrednio z ul. Piłsudskiego poprzez bramę.

Teren, na którym znajduje się nieruchomość ma kształt wieloboku o powierzchni 4 504 m 2 . Jest płaski i ogrodzony z wyjątkiem południowej części działki, z fragmentem budynku z urzędem pocztowym dostępnym bezpośrednio z ulicy.

Dobra lokalizacja, dogodny dojazd, przestronne biura oraz wewnętrzny parking to główne atuty nieruchomości. Budynek doskonale nadaje się na biura, usługi, placówkę oświaty.

Zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest na terenie oznaczonym jako tereny zabudowy usługowej.
Przeznaczenie podstawowe - usługi z wyjątkiem: stacje paliw, handlu odpadami i złomem, usług pogrzebowych, dużych obiektów handlowych. Przeznaczenie dopuszczalne - drobna działalność produkcyjna, składowa i magazynowa, zabudowa mieszkaniowa związana z działalnością gospodarczą, garaże oraz parkingi.

Możliwe wykorzystanie nieruchomości
Nieruchomość znajduje się w korzystnej lokalizacji, zaledwie 1 km od Rynku. Wyróżnia ją dodatkowo bardzo dobra komunikacja publiczna.

Kupujący zwolniony jest z prowizji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego,


::KONTAKT DO AGENTA
Dariusz Otlik
(32) 441 43 46
516 045 887
nieruchomosci.otlik@gmail.com

::DANE BIURA
''Otlik''Dariusz Otlik
Rynek 5
43-200 Pszczyna
32 441 43 46


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica
  • Sprzedam: Lokal - pozostały
  • Sprzedam: Lokal - pozostały
  • Sprzedam: Lokal - pozostały
  • Sprzedam: Lokal - pozostały
  • Sprzedam: Lokal - pozostały
  • Sprzedam: Lokal - pozostały
  • Sprzedam: Lokal - pozostały
  • Sprzedam: Lokal - pozostały
  • Sprzedam: Lokal - pozostały
  • Sprzedam: Lokal - pozostały

Dane kontaktowe

Nieruchomości Otlik sp.z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Rynek 5

tel. 32 441 43 46
tel. 516045887
www.otlik.mojelokum.pl

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 10815
2005-2024 © Nieruchomości Otlik sp.z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone. System dostarcza: mojelokum.pl - śląski serwis nieruchomości